Поштоване и цењене колегинице и колеге стручни сарадници и сарадници ПУ Србије,

верујемо да нам је ова радна година свима кренула у једном, другачијем и интензивнијем темпу, тако да смо се у складу са новим основама програма „Године Узлета“, „ЗАједницом професионалног учења“ и  променама које су сада покренуте у свим предшколским установама, у духу тих промена, покренули и ми.

У претходне две недеље Извршни и Надзорни одбор имали су неколико онлајн састанака на коме су донете одлуке о припремама и формирању Програмског одбора за јубиларне XV стручне сусрете стручних сарадника и сарадника, као и термину сусрета.

Предложени чланови програмског одбора из својих центара, изјаснили су се и прихватили предлог за учешће, на онлајн састанку одржаном 19.октобра.

Стручни сусрети одражаће се у термину од 23. до 26. марта 2023. године у Хотелу „Цептер“ у Врњачкој бањи.

Конкурс за сусрете биће расписан од 1.новембра 2022 године, а назив сусрета, програмски концепт и подтеме биће објављене на сајту и фејсбук страници удружења у наредним данима, а позиви послати на ваше личне и адресе ваших установа.

Радујемо се овим јубиларним сусретима и очекујемо вас у што већем броју.

Одлуке погледајте у прилогу овог чланка.

До следеће објаве, понесите осмех!

Одлука о предлогу чланова Програмског обора за XV стручне сусрете

Одлука о термину за одржавање XV стручних сусрета

XV СТРУЧНИ СУСРЕТИ СТРУЧНИХ САРАДНИКА И САРАДНИКА ПРЕДШКОЛСКИХ УСТАНОВА СРБИЈЕ