У серијалу РТС И УНИЦЕФ ЗА РОДИТЕЉЕ који се емитује сваког дана у Јутарњем програму РТС 1, разговара се са стручњацима различитих профила о темама важним за родитеље. Ове недеље главна брига већине родитеља јесте повратак у вртић.

Након затварања, да би се смањило ширење епидемије, вртићи су званично почели са радом 11.маја 2020.год, после дуже паузе. Природно је да су родитељи још увек збуњени и забринути. Из тог разлога у гостима је била Јасмина Вулетић, председница Удружења стручних сарадника предшколских установа Србије и стручни сарадник педагог у ПУ „Наше дете“из Шапца.

Разговарало се о предузетим мерама, уведеним процедурама и смерницама које треба да помогну и родитељима и васпитачима, а самим тим и деци, а све то можете погледати :

РТС и УНИЦЕФ за родитеље – гост Јасмина Вулетић, председница удружења