У условима ванредног стања, међу нама стручним сарадницима и сарадницима препознато је да постоји потреба за разменом и узајамном подршком у новонасталим условима рада.  Договорили смо се да формирамо онлине заједнице са намером да покренемо размену искустава између стручних сарадника и сарадника у вези са програмима подршке која се остварује у предшколским установама у актуелној ситуацији. Очекујући постепену нормализацију рада наших установа, али и даљих препорука надлежних институција у вези са организацијом масовних окупљања, као вид стручног усавршаваља и хоризонтане размене добро ће нам послужити ове заједнице.

Радове, истраживања, употребу различитих дигиталних алата можете погледати или затражити на следећим линковима и адресама:

Онлајн заједница центра Војводина https://padlet.com/centarvojvodina/i6k193qt26rolncf

Захтев за придруживање Slack онлајн заједници центра Београд можете послати на следећу адресу:

udruzenjecentarbeograd@gmail.com

Онлajн заједнице Удружења стручних сарадника и сарадника предшколских установа Србије – центра Београд и центра Војводина